Pealeht

Eratunnid, õppepäevad, kursused

Võitluskunstiõppimise soov on suur, kuid treeninggrupid mingil põhjusel selleks ei sobi? Koos leiame lahenduse! Võib kokku leppida eratundides, tellida õppepäeva või seminari või lausa korraldada pikemaajalise kursuse.

teach

 

Eratunnid on hea lahendus, kui

  • tavapärased treeningajad ei sobi ja muu elu kõrvalt jääb aega ebaregulaarselt;
  • soov on õppida mingit konkreetset aspekti võitluskunstist kontsentreeritult (näiteks tegeleda nimelt maasvõitluse, relvitustamise, kukkumistehnikate või enesekaitsega sõidukis);
  • soov on õppida mingit võitluskunsti, mida treeninggrupis ei õpetata (nt xingyi, bagua, shotokan karate, ryukyu kobujutsu, taiji);
  • soov on käia trennis oma kindla treeningpartneriga ning saada õpetaja jäägitu tähelepanu osaliseks.

Ajad, kohad ja eratundide maksumus on kokkuleppimise küsimus.

 

Õppepäev või seminar võiks sobida, kui

  • grupil on soov tutvust teha võitluskunsti mingi konkreetse aspektiga (näiteks õppida mingit vormiharjutust, kaitsetehnikat noaga ründaja vastu, kinnipidamistehnikaid, enesekaitse õiguslikke aspekte vmt)
  • otsite huvitavat aktiivset tegevust firmaüritusele (nt ettevõtte spordipäev, noortelaager vmt).

Õppepäevi ja seminare saab korraldada nii tellija soovitud kohas kui Tartu Budoklubi saalis. Vajadusel saame kaasa võtta ka vajaliku treeningvarustuse. Õppepäevad on eelkõige uue teadmise või oskuse edasiandmise kohaks.

 

Kursused on pikemaajaline ja põhjalikum projekt. Kursuse ettevalmistamine on nagu rätsepatöö: koostöös kursuse tellijaga selgitame välja, mida konkreetselt oleks vaja õppida-õpetada ning kui palju selleks aega läheb (on võimalik kulutada). Siis paneme kokku kursuse programmi, arvestades tellija soove, võimalusi ja vajadusi. Kursuse saab läbi viia nii Tartu Budoklubi treeningsaalis kui tellija poolt soovitud kohas.Tartu Budoklubi on pakkunud nii nädalapikkusi kui terve aasta kestnud võitlus(kunsti)kursusi koolidele, noortekeskustele, riigiasutustele, teenindusettevõtetele ja turvafirmadele.